کد خبر:1872

بهارستان در انتظار بهترین ها/حاج علی اکبر؛ کاندیدایِ برتر!


تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ 16:54:29

بازتاب ایلام-کاندیداهای تایید صلاحیت شده؛ در واپسین لحظات سخت، نفس گیر و طاقت فرسای تبلیغات و رقابت قرار گرفته اند و هر کدام نیز به انحاء مختلف سعی دارند تا خود را به عنوان"منجی بلامنازع" جامعه معرفی و قلوب مردم را تسخیر کنند.در استان ایلام این ماراتن به خاطر بافت در هم تنیده"عشیره و قبیله" بسیار سنگین و رقابتی است و هر کاندیدایی که جمعیت قبیله و طائفه اش بیشتر است، سر و گردنی فراتر از دیگر رقبا دارد و به شدت بر آن می نازد و کمتر کسی "ولو فیلسوف هم باشد" جرات رقابت در این ماراتن"قبیله ای" دارد.

در این ماراتنِ"فامیل نشان" ایلات و طوایفی موفق ترند که بهترین های منطقه و تبارشان را به"آوردگاه رقابت" بفرستند تا علاوه بر رای قوم و قبیله منتسب به خود؛ آراء دیگری نیز از دیگر مناطق را بر اساس تجربه، توان مدیریتی، مردمداری، صداقت، پاکدستی و ...؛ تصاحب کنند و راهی "بهارستان" شوند.

یکی از ایلات بزرگ و بنام در استان ایلام، ایل"ارکوازی بولی" معروف به "ایل هزاره" است که این بار یکی از فرزندان دیارشان"حاج علی اکبر بسطامی" را به عنوان چهره شاخص و برتر به عرصه "رقابت" رهسپار کرده اند.

همه کاندیداهای عزیزی که پای در این کارزار سخت نهاده اند؛ محترم، شایسته و مورد وثوق جامعه اند، اما "حاج علی اکبر بسطامی" به خاطر تجربیات موفق مدیریتی در سطح استانی و ملی، حضور مداوم و مستمر در میان اقشار مختلف جامعه، آشنایی با آلام گوناگون محرومان و مستمندان، داشتن تفکر فراحزبی و فرامنطقه ای، پاکدستی، صداقت، مردمداری و ساده زیستی؛ توانسته است محبوبیت مضاعفی را در بین آحاد مختلف جامعه پیدا کند و ستاد انتخاباتی اش با حضور اقشار مختلف مردم از ایلات، طوایف، قبایل و مناطق مختلف حوزه انتخابیه؛ به یکی از پرازدحام ترین ستادهای انتخاباتی این دوره، مبدل شود.

سخنوری، آشنایی و تسلط بر قوانین مختلف مدیریتی، برنامه ریزی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، بودجه ریزی و....، از شاخصه های بارز"حاج علی اکبر بسطامی" است و حضورش در "بهارستان" می تواند نویدبخش توسعه همه جانبه استان ایلام باشد.

امیدواریم مردم شریف و با درایت استان ایلام، این دوره با انتخاب سه نماینده شایسته و اصلح؛ قطار در باتلاق مانده ایلام را در ریل توسعه قرار دهند.!


آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام